ANTL CLAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[AnTL] Clan AGE OF EMPIRES 3

HomeKapıGalleryLatest imagesSearchRegisterLog in

Bizim Açımızdan İyi Ama ... Herkes Okusun

Go down 
3 posters
AuthorMessage
AnTL-DnZoRcN
[AnTL] Admin
AnTL-DnZoRcN

Number of posts : 143
Registration date : 2008-06-09

Bizim Açımızdan İyi Ama ... Herkes Okusun Empty
PostSubject: Bizim Açımızdan İyi Ama ... Herkes Okusun   Bizim Açımızdan İyi Ama ... Herkes Okusun EmptySun Dec 07, 2008 12:37 am

AntL-DnZoRCN + AntL oguzhan vs GDT juank + Gdt Rooney
Arkadaslar 6 aralık 2008 günü gdt ile clan macı teklif ettik ve basladık. 1kere saldırdılar ama biz yendik. ardından geliştiler oyunun basında bnm 7 işçimi kesmelerine karsın bende geliştim. puan olarak dusuktuk ama askerimiz fazlaydı.oyunun ortalarında saldırdılar sonra askerleri görunce geri kactılar. ardından onlardan biri düştü. gdt juank da 1 niz cıksın 1x1 oynayalım dedi.batuhan hatırlar biz bi ara gdt juank ve arkadasıyla 2x2 oynamıstık adamların herseyini yıktıkk ve sonra yine biri dustu ... bu adamlar götleri sıksınca oyunu durduruolar ardndan da düşüolar yenilmemek için . Oyun devam etse yenecegimizden emindik. oguzhandaki buda sayesinde bütün askerlerini kontrol ediyorduk çünkü.isteyene record atarım msnden istesin benden
Back to top Go down
oguzhan
AnAtOLiA WaRRioR
AnAtOLiA WaRRioR

Number of posts : 13
Registration date : 2008-06-15

PostSubject: :)|   Bizim Açımızdan İyi Ama ... Herkes Okusun EmptySun Dec 07, 2008 1:56 am

evt super oyundu ama keske sonuna kadar gitselerdi ....ara sira boyle clan savasi yapsak cok iyi olur insana heyecan veriyor herkese slm
Back to top Go down
Roger
AnAtOLiA WaRRioR
AnAtOLiA WaRRioR
Roger

Number of posts : 76
Registration date : 2008-11-02

PostSubject: Re: Bizim Açımızdan İyi Ama ... Herkes Okusun   Bizim Açımızdan İyi Ama ... Herkes Okusun EmptyThu Jan 22, 2009 2:37 pm

AnTL-DnZoRcN wrote:
AntL-DnZoRCN + AntL oguzhan vs GDT juank + Gdt Rooney
Arkadaslar 6 aralık 2008 günü gdt ile clan macı teklif ettik ve basladık. 1kere saldırdılar ama biz yendik. ardından geliştiler oyunun basında bnm 7 işçimi kesmelerine karsın bende geliştim. puan olarak dusuktuk ama askerimiz fazlaydı.oyunun ortalarında saldırdılar sonra askerleri görunce geri kactılar. ardından onlardan biri düştü. gdt juank da 1 niz cıksın 1x1 oynayalım dedi.batuhan hatırlar biz bi ara gdt juank ve arkadasıyla 2x2 oynamıstık adamların herseyini yıktıkk ve sonra yine biri dustu ... bu adamlar götleri sıksınca oyunu durduruolar ardndan da düşüolar yenilmemek için . Oyun devam etse yenecegimizden emindik. oguzhandaki buda sayesinde bütün askerlerini kontrol ediyorduk çünkü.isteyene record atarım msnden istesin benden

evet katılıyorum benimde başıma geldi Very Happy

ben ve evil vs. sunny ile naty ye karşı oynadık ben hinttim fena çaktık naty'e bişey kalmadı yani yeneceğimiz aşırı belliydi..sonra hemen düştü...bende gdt sucks dedim haha sonra adamlar diyoalrki yeniden yapalım..mallar ya:D
Back to top Go down

Bizim Açımızdan İyi Ama ... Herkes Okusun
Back to top 
Page 1 of 1